הוצאת ספרים סאגה

-  הגדרה עצמית

שרון קרמנר, ענת וינשטיין ורונית ליברמנש . אלה הן הנפשות הפועלות (בהתאמה) מאחורי הקלעים של הוצאת ספרים סאגה, והן משמשות בה בעת גם כלקטוריות, מתרגמות, עורכות, מגיהות ומוציאות לאור.
נשמע בלתי אפשרי? ידוע שנשים הן רב-משימתיות מעצם טבען. ועכשיו למִשנתנו (הסדורה, שעדיין אינה סגורה הרמטית): בשלב הראשון, אנו מתמקדות בתרגום כותרים שהמכנה המשותף שלהם הנו קולות עתירי גוונים חדשים; ספרים איכותיים שמרגשים אותנו ומסבים לנו הנאה.

לפיכך, חמשת הכותרים הראשונים של הוצאת סאגה הם בבחינת קולות ספרותיים מרתקים, מהנים, שנונים ומעוררי מחשבה:
"חייבים לדבר על קווין" מאת ליונל שרייבר (הסופרת נמנית עם שש המועמדות הסופיות לפרס "אורנג'" היוקרתי), "האב הישֵן", מאת מת'יו שארפ, "לחנך את הנרי" מאת הווארד ג'ייקובסון, "הכלה במערומיה" מאת אנונימוס ו"אשכב לישון בצהריים" (שם זמני) מאת ג'רארד ווּדווֹרד (הספר נמנה עם חמשת המועמדים הסופיים לפרס ה"בוקר" היוקרתי).

"חייבים לדבר על קווין" מאת הסופרת ליונל שרייבר, הספר הראשון של הוצאת סאגה שרואה אור בימים אלה, הוא רומן מתח פסיכולוגי עוכר שלווה, הנקרא בנשימה עצורה עד לסופו המטלטל ומטביע את רישומו זמן רב לאחר תום הקריאה. הסופרת מגוללת בפני הקוראים בכישרון נדיר טרגדיה של משפחה אחת, שאורח חייה הבורגני והשליו כביכול, הופך בהדרגה לסרט אימים, לאחר שהבן הבכור, קווין, מבצע בחבריו לבית הספר טבח המוני בסגנון "קולומביין".


סאגה הוצאת ספרים
דף הבית
הספרים
כיתבו אלינו
מי אנחנו
לשוב הביתה בשחייה  חייבים לדבר על קווין  לחנך את הנרי  הכלה במערומיה  תלחצי!  האב הישן 
הוצאה לאור סאגה  | הוצאת ספרים  | xprho  | כתבו אלינו 
2005 - 2014 © כל הזכויות שמורות להוצאת סאגה