חייבים לדבר על קווין / ליונל שרייבר   
פרטים נוספים  פרק ראשון  ביקורות  רכשו ספר זה

  צעד אחר צעד, בדייקנות ובשיטתיות של בלשית זהירה, מנסה אווה חצ'טוריאן, מו"לית מצליחה ומחברת מדריכי נסיעות, לפענח את סודותיה של ה"יבשת האקזוטית" היחידה שלא עלה בידה לרדת לחקרה - תודעתו של בנה, קווין.

חצ'טוריאן שוקעת בכתיבה קדחתנית של מכתבים לבעלה הנעדר, פרנקלין, שבהם היא בוחנת בכנות נוקבת את יחסיה עמו ואת "תפקיד חייה" כאם, לאחר שבנה מבצע בבית ספרו טבח המוני בנוסח "קולומביין".

האם קווין נולד פסיכופת או שמא גם היא אשמה במידה זו או אחרת בפשעיו? ואולי ההסבר טמון דווקא באורח החיים הדקדנטי והמנותק, שאפיין את החברה האמריקנית בשלהי המאה העשרים, כאשר טבח המוני בחבריך לכיתה הפך למעין טרנד מקאברי? אווה שבה ומתחבטת בשא לות א לו, ותוך כדי כך מנתחת בכנות אכזרית את המכניזם השברירי המכונן את המשפחה הבורגנית באשר היא, וחושפת את פשעה הגדול ביותר כאישה וכאם: סירובה העיקש לציית לטאבו הקדוש של אם האוהבת את בנה, ויהי מה.

חייבים לדבר על קווין הוא רומן מתח פסיכולוגי מטריד ועוכר שלווה הנקרא בנשימה עצורה עד לסופו המטלטל, ומטביע את רישומו זמן רב לאחר תום הקריאה. זהו ספרה השביעי של הסופרת ליונל שרייבר, שזכה לשבחי הביקורת ונחשב לאחד הספרים האמריקנים הבולטים של שנת 2005.

חייבים לדבר על קווין זכה בפרס האורנג' לשנת 2005
סאגה הוצאת ספרים
דף הבית
הספרים
כיתבו אלינו
מי אנחנו
לשוב הביתה בשחייה  חייבים לדבר על קווין  לחנך את הנרי  הכלה במערומיה  תלחצי!  האב הישן 
הוצאה לאור סאגה  | הוצאת ספרים  | xprho  | כתבו אלינו 
2005 - 2014 © כל הזכויות שמורות להוצאת סאגה